Katusetööd ja vihmaveesüsteemide tööd

Elukutseline katusepaigaldaja annab alati hea kindlustunde ja garantii, et töö saab tehtud kvaliteetselt ning korralikult. Oleme tunnustatud ning hinnatud spetsialistid, kes tuginevad 15. aastasele töökogemusele ja oskavad juba eos probleeme ennetada, mis katusetöödel ette tulla võivad.
Katusetöid alustades peab esmalt olemas olevat katust hindama. Hinnata tuleb katuse niiskuse taset ja kahjustusi, et välja selgitada puitosade vahetamise vajadust. Kindlasti tuleb üle hinnata ka korstnate seisukord, et vältida nende ülekuumenemist või tuleohtlikkust.
Katusetöid teostatakse igal aastaajal, kuid kuna sügisel ja talvel on päevad lühemad ning ilmad heitlikud, kulub tööde tegemiseks tavapäraselt rohkem aega.
Erinevaid katusetöid teostame Tallinnas, Harjumaal ning kokkuleppel ka üle Eesti. Paigaldame katuseid ja teeme katusetöid kuni 5.kordsetele majadele. Pärast tellimuse kinnitamist oleme valmis katusetöödega alustama juba nädala jooksul. Garantii kehtib 2 aastat.
Võimalikult täpse hinnapakkumise koostamiseks on vaja: objekti jooniseid, kus oleks välja toodud kõik mõõdud ja katuse eripärad. Esmase hinnapakkunise jaoks piisab ka käsitsi visandatud joonisest koos mõõtudega. Äärmiselt kaudse hinna jaoks võib esitada ka lihtsalt ruutmeetrite arvu.

Vihmaveesüsteemid

Mitte ükski katus pole ideaalne, kui sinna juurde pole paigaldatud korralik vihmaveesüsteem, mille abil juhitakse maha katusele tulev vesi. Korras ja puhas vihmaveesüsteem aitab tagada hoonele pikema eluea, kaitseb fassaadi, vundamenti ja keldrit liigse niiskuse eest ent samas hoiab ära sadeveest tekkivate kraavide tekke.
Vihmaveesüsteem koosneb katuse räästasse üles seatud horisontaalsetest rennidest ja allatuleku moodustavatest torudest ja põlvedest. Vihmaveerennidest vihmaveetorude allatulekute arv oleneb kõige enam hoone katuse pindalast ja maja kujust. Veerennid ja torud tuleb paigutada sedasi, et kogu süsteemi vahel jaguneks veekoormus võimalikult ühtlaselt. Kõige levinumad torude paiknemiskohad on maja nurgad ja akende vahed.

Võtke meiega ühendust

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade

VIXER EHITUS OÜ

Reg kood: 12954532
KMKR nr: EE101856111
Mob: +372 58 341 388