Platside ehitus ja tänavakivi paigaldus

Meie tegevusregiooniks on Tallinn ja Harjumaa, kuid vajadusel realiseerime töid üle terve Eesti. Teostame töid ehitusfirmadele, korteriühistutele ning eraisikutele.
Paigaldame tänavakivi, looduskivi, äärekivi ning teeme haljastustöid. Pakume erinevate tootjate, kujude ja erinevat värvi kivide paigaldust. Realiseerime kõik vajalikud tööd alates mõõtmisest kuni tööjärgsete heakorratöödeni.
Meie firma eesmärgiks on tagada kõikidele olemasolevatele ja tulevastele klientidele kaasaegsed ning kvaliteetsed lahendused. Eesmärgi saavutamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja kogemustega töötajad.
Kõikidele töödele teeme kliendi soove arvestades hinnapakkumise. Harilikult jääb 1 – m² paigalduse hind koos materjalidega 22-32 euro ringi ja hind sisaldab materjale, nende transporti, töötasusid ning muid kulutusi, mis tööde teostamisega kaasnevad. Järgnevalt on välja toodud hinnad erinevatele tööliikidele koos kõikide materjalidega.

Hinnad:

Kivi paigaldus liivalusega olemasolevale killustik aluspõhjale alates
19 EUR/m2
 
Tänavakivi paigaldus koos liivaluse ja killustikalusega alates              
24 EUR/m2
 
Kivi paigaldus liivaluse, killustikaluse ja väljakaevamisega alates
29 EUR/m2
 
Äärekivi paigaldus koos kõikide materjalidega alates  
14 EUR/jm
 
Looduskivi paigaldus koos materjalidega alates
56 EUR/m2
 
Graniitsõelmetega tee rajamine alates
19 EUR/m2
 
Mullatööd ja muruseemne külv alates
2,8EUR/m2
 

Jalgteede (kõnniteede) ja platside ehitamine on tehniliselt raske protsess, mille pärast ei ole võimalik kindlat m2 hinda moodustada. Ühikhind moodustub välja hinnapakkumise käigus, kus hinda mõjutab kindlasti teostatava töö keerukus, ligipääsetavus, olemasoleva pinnase struktuur, tööde maht jne.

Soovime kõikidele oma klientidele olla usaldusväärne partner ning kinni pidada antud lubadustest ning tähtaegadest. Meie eesmärk on osutada töö tellijatele ja koostööpartneritele terviklikku ning kvaliteetset teenust.

Teostatud töödele anname garantii 2 aastat. Toodetele vastavalt on ka toote garantii , näiteks kivitehased annavad betoontänavakivile 10.aastase garantii, kuigi selle kasutusiga on prognoositavalt 35 aastat.

Võtke meiega ühendust

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade

VIXER EHITUS OÜ

Reg kood: 12954532
KMKR nr: EE101856111
Mob: +372 58 341 388